SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Laguna 1.9 dci 2002 6 shpejtsi
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
132201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura ne gjendje te rregullt posedon klimatronik airbag pasqyret me rrym fellne i regjistruar deri ne janar rks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
044275279
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »