SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2013 hyundai ix35
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
Lloji :
Hyundai Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2012
ID e produktit :
132202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai ix35 i vitit 2013 ne gjendje shume te mire.ende ne garancion te fabrikes.servisimet jan te bera me rregull.regjistrim ka deri vitin tjeter
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »