SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 120 dizel automatic
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
132221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw120 dizel automatic

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ergin
Prizren
+37744471074
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »