SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw Touaran 2005 automatik 2.0 TDI
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
132243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Touarani 2.0 TDI
Gjendje shum tmir teknike serviset e kryme automatik DSG etj etj Ndrrim i mundshem 049-666-355
mundsi ndrrimiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bardh B.
Ferizaj
049-666-355
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »