SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
VW PASSAT * 1.9 TURBO DIZEL * 90
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:38
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1990
ID e produktit :
132246
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
VW PASSAT
1.9 TURBO DIZEL
VITI I PRODHIMIT 1990
REGJISTRIM 4 MUAJ
KUKE PER TERHEQJE
HIDRAULIK
4 GOMA TE REJA ME FELLNE
DRITARE ELEKTRIKE
SHUFRA KULMI

đź“ž : 045 897 771
Informata rreth publikuesit
agon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »