SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2013
ID e produktit :
132250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 530xd viti i prodhimit 2013,i po sa ardhur nga Zvicrra 125000 Km Pa dogan Kamera 360* Menjaqi automatik,tipi 2014 Senzora te dritav Senzora ne pasqyre Senzora shiu Full Full extra 044999871 Viber +38649402067

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rino
044999871
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »