SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 tdi
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
132251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 tdi i e kuqe viti i prodhimit ne fund 2002 klima tronic 4 dyer

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
049314914
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »