SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 -2009-2.0 TDI
Çmimi :
€12,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
132252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Audi A4 -2009-2.0 TDI vetura posedon 1 vit regjitrim servisin e vogel te posa kryer ne gjendje shum te mir teknike dhe optike posedon klim 2 sezonale senzor shiu navi te madh manual 6 shpejtsi senzor mrapa fellne te S-line me ni fjal vetura o perfekte qmimi 12300 nr per kontakt viber 045570849Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Fushë Kosovë
045570849
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »