SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2003 di tkuqe
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
132254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passati shum i ruajtur full ekstra nxemje korrika korrikat e lekures klim cd-changer me 6 cd fellne alumini 1,9 tdi di te kuqe 131 ps vetura gjendet ne itali brenda 2 ditve e sjellim ne kosov

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tefik
Prishtinë
045 669 791
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »