SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nissan Navara 2.5 Dci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Lloji :
Nissan Navara
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202
Motori (kubik) :
25.00
Viti :
2007
ID e produktit :
132268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nissan Navara 2.5 Dci (dizel) Viti prodhimit: 26.12.2006I importuar nga ZvicraMe dogan te pagum 4x4Me 6 shpejtsi4 ulse Kilatronik Dritare elektronike 2 qilsa Radijo me cd etj...Per me shum kontak ose viber nr. +37745604888 ose 049631092

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fejsal
Prizren
045604888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »