SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT AUTOMATIK TABELA GJERMANE PA DOGANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:49
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,500
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Cruise Control, Shufra Kulmi
ID e produktit :
132272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT 1.9 TDI
AUTOMATIK
KLIMA AC
DRITARE & PASQYRE ELEKTRONIKE
ESP
CENTRAL ME TELE DIRIGJUS
TIMON SERVO
AIRBAG
VITI I PRODHIMIT 03. 12 . 2002
EXTRA I RUAJTUR
PER INFO 044 346 024 SMS MOS DERGO
Informata rreth publikuesit
Valdrin
044 316 677
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »