SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOUAREG 3.0 TDI FULL EXTRA RKS -2011
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:42
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,254
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
132275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOUAREG 3.0 TDI

VITI I PRODHIMIT : 2010

NGJYRA : BARDH METALIKE

E REXHISTRUAR RKS

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

FULL EXTRA

QMIMI : 25.000 EURO

TEL : 044 777 560

PRES BLERES SERIOZ

PER TI KERKUAR VETURAT TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : BLENDI

GJINDEMI TE HOMOLOGIMI
Informata rreth publikuesit
blend
Prishtinë
044 789 729
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »