SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 3C 2014 i blere ne Kosove me garancion
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
49,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
132279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VETURA

* Passat 3C i blere ne Kosove me klm 00000.
ne Porshe Prishtine - Kosove
* GARANCION ne Porshe Prishtina deri ne vitin 2019 ose 150 000km
* Data e regjistrimit te pare 23.09.2014
* FULL KASKO
* 2 Qelsa fabrikisht
* DSG Automatik
* TDI 2.0 Blue Motion
* SENZORA PARKINGU para dhe mrapa
* KLIMATRONIC
* Navigacion
* Tempomat
* BordKompjuter
* Centrall
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alarm Fabrikisht të VW-së
* 4 Dritare elektronike me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* 5 dyer
* Regjistrim ka deri me 23.09.2016
* SERVISMIN E KA TE KRYER NE PORSHE PRISHTINA PARA 1 MUJE
* Mundemi me i leshu fature per Firme

Tel: 049 889 000
Informata rreth publikuesit
Toni
Prishtinë
049 889 000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »