SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
284,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
132282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Meriva 1.7 CDTi motorr japonez shum i ruajtun vetem 1 pronar e ka vozit nkosov per ma shum info kontaktoni ntelefon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
044776924
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »