SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes dhe Ndrroj Mercedes ML270
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Lloji :
Mercedes ML 270
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
132326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dhe ndrroj mercedes ml 270 2002 automatik 7 ulse lekur krem navi regjistrim 1 vjet bejm edhe ndrrim
na kontaktoni 044 558 456 +viber
Informata rreth publikuesit
Feriz
Saint Gallen
Saint Gallen [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »