SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault espace dizel 3.0 automatik viti 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:16
Lloji :
Renault Espace
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
132334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Renault espaso viti 2004 dizel 3,0 posedon : klim tronik , novigacion , tempomat , bordkompjuter, ulset me nxemje , karrigat gjysem lekur , 7 ulse , senzor parkimi para dhe mrapa , fellne te aluminit , goma te reja , i regjistruar ne rks , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 213 279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »