SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Bora viti 1999 Benzin 2.3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:10
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2300.00
Viti :
1999
ID e produktit :
132335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bora viti i prodhimit 1999 benzin 2,3 posedon : klim , tempomat , bordkompjuter , goma te reja , fellne te aluminit ne gjendje teknike shum shum te mir , i regjistruar ne rks , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044213279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
045 883 888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »