SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 1.3 cdti rks 1vit
Çmimi :
€5,599.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:25
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
ID e produktit :
132339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa 1.3 cdti Viti 2006 ,
Rks 1 vit ( i regjistruar per her te par ne Kosovë me 01.11.2016
Posedon : klim funksionale , pasyrat elektrike , dritaret elektrike , abs , esp ,airbag , radio/ cd , etj etj...ngjyren me perla varion sipas kohes Ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike.
Informata rreth publikuesit
Momo
Prishtinë
044 555 175
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »