SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 1.6 tdi dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:35
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
Ekstra :
Navigacion Satelitor
ID e produktit :
132345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 6 1.6 tdi dizel
viti i pordhimit fund 2010.
vetura nuk ka dogan esht e po sa ardhur nga gjermanija
esht shum i ruajtur jasht po ashtu edhe mbrenda.
vetura esht ne gjendje shum te mir teknike per me shum info na telefononi ne numrin 049164063
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
000 000 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »