SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vespa Primavera 4T 4V 50cc
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
132350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimit: 2014
Km: 0.00
I regjistruar
Çmimi: 2,650.00 EUR
Informata rreth publikuesit
bekim.krasniqi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »