SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pikap caddy 1.9 TDI
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
132365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikap caddy TDI 1.9 doganen e ka te paguar vetem homologimin dhe regjistrimin duhet me
ja ba.Kush eshte i interesuar te me kontakton ne numrin 044 607 608 per me shum informataPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hamdi
Podujevë
044607608
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »