SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 330 i
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:58
Lloji :
BMW 330
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
148,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
132372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
Bmw 330 i Cabrio
3.0 Benzin
Automatik - Tiptronic Multi
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Cd-player
Navigacion
Board Computer
Drita Mjergulles
Xenon - Bi Xenon
Xhama me Rrym
Lekur
Ulese Me Nxemje
Ulese me Dirigjime
Dirigjime ne Timon
Viti 2008
Ndertimi : 2 Dyer
Ulese : 4
Ngjyra : Bardhë metalike
Km : 149.000
Vetura Eshte me Dogan me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 049 845 548 dhe Viber +386 49 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »