SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes CADDY, nr.tel 045 39 88 88
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
4,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
132374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Caddy 1.9 disel ne gjendje te mire, ka 1 vit regjistrim. Per me shume info kontakt nr tel 045 39 88 88

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luta
Prishtinë
044/202497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »