SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ALFA ROMEO 2.4 dizel 185 ps- 05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Alfa Romeo 166
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2005
ID e produktit :
132396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Alfa Romeo modeli 166 viti 2005NaviKariga lekur me nxemje levizje elektronikeXenonXhama elektronikManual2.4 185 ps

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
045311137
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »