SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet : Ford focus 1.6 benzin , plim 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
147,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
132412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford focus 2003 1.6 automatik benzin plin , plinmi motin italian 2014 eshte ne gjendje perfekte me gjitha si me service si me gjitha ka 3'vite i ardhur nga Zvicrra ka muzik extra eshte shum i ruajtur per me shum : kontakt :049108388

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Denis
Gjakova
049108388
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »