SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Foristrate hondoy galloped
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Honda Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2600.00
Viti :
2003
ID e produktit :
132421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes hondaj galloper € 2200 esht pa letra km/h 200 vitI 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tili
Prishtinë
0666180088
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »