SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw golf 6 2.0 GTD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
132434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw golf 6 2.0 dsg gtd full extra me dogan tel 044885516 Viber 049882215

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shitet
Prishtinë
044885516

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »