SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHARAN 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt
Lloji :
Volkswagen Sharan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,875
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
132441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHARAN 2.0TDI
VITI-2011
DSG -
7-ulese
I doganuar

AUTO.BINI sh.p.k
FERIZAJ-,Kosovë
+377 (0) 44 121 817
+386 (0) 49 121 817
auto-bini@hotmail.com
www.autosallonibini.comPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »