SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW, nr. Tel 045 39 88 88
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
132442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320 benzin/ plin, ne gjendje te rregullt, nr kontakti 045398888

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luta
Prishtinë
044/202497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »