SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf II, nr tel 045398888
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1985
ID e produktit :
132443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf II, nr kont 045398888

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luta
Prishtinë
044/202497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »