SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus-1.8-Tdci-Disel 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
ID e produktit :
132445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Focus 1.8-Tdci 2003-Klim Funksionale ne gjendje te shkelqyer RKS deri 03-2017 Goma te reja Komanda ne Timon,Vetur Familjare Pres Blers serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Ferizaj
044929135
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »