SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 3
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
132446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 3 tdi me I tkuqe ne gjendje te rregullt me senzor me klim me airbag 1 vjet rrigjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Shipol
049101823
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »