SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kia sportage 2.2 dizel super
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Kia Sportage
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,220,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
132449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes gjypin kia 2.2 ngjendje teper te mir nuk ka nevoj per asnje investim gjypi osht dizel 2.2 4x4 nuk hargjon shum pak fuqi sa dush nuk nxehet arbeg ka klim xhama me pull pasqyre me komand radio mp3 servisin eka tkrym qitash krejt akumullator te ri guma tmira osht me 1 fjal tip top u rujtun mrena ashtu edhe jasht regjistri 7 muj viti 2001 osht nuk osht hipotek perkthimi behet aty per aty ata qe dojn gjyp bujrum valla 049 843995 ose nviber
Informata rreth publikuesit
Ardian
Zürich, Switzerland
Zürich, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »