SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes s400 biturbo v8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '17
Lloji :
Mercedes S 400
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
296,493
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2002
ID e produktit :
132468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedesPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
wali
Ferizaj
0037745648820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »