SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET PEGEOT 407SW VITI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
132469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PEGEOT 407 SW VITI 2006 E ARDHUR NGA FRANCA NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE POSEDON SENZOR PARKINGU PANORAM MOB 049/259-700

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
049259700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »