SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A8-1998
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1998
ID e produktit :
132492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A8-1998-2.8 benzin ne gjendje shum te rregult.Po ashtu audija posedon gjamat elektrik,ulset me nxemje,airbag,abs,klim ac,Automatik/tiptronik/fullextraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leon
Mitrovicë
049432179/viber/043924637
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »