SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI 1.9 (SUPER OFERT)Full extra 2003 Special. (044-394-072)
Çmimi fillestar :
€3,650.00
Ju kurseni :
€850.00 (24% zbritje)
Çmimi :
€2,800.00 Çmimi rritet në €3,650.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:51
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
132497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te shkelqyer...i poosa ardhur Tabela te Wienes Austri..Numri i telefonit 044394072 Postuar nëpërmjet celularit.vërejte Pa kto Fellnet e ngjitura shitet kaq Lir me tjera fellne 225.45.17 goma dimrit Viti 2003 dhe se besoj qe e gjeni me lirë te keni nje vetur kaq te Bukur..
Informata rreth publikuesit
Behar
044394072
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »