SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen FIAT
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
88
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
132509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Fiat 1.4 benzin automatik tiptronik me vite te prodhimit 2008 vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike me gjitha serviset e kryera etura posedon klim tempomat cd karrike me nxemje e te gjitha gjerat tjera qe duhet ti kete nje vetur perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prizren
044/190-385
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »