SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini cooper
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
132518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mini cooper 2003 1.6 benzin 117 ps

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
luzi
045680688
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »