SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT MEGANE 2005 1.9 DCI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:22
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
ID e produktit :
132533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »