SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES RENAULT MEGANE
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
237,600
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
132555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes renault megane e hirite 1.9 diesel 108ps (kuaj fuqi) 2002 viti prodhimit ne gjendje te rregullt,mundsi ndrrimi me marrveshje,per me shum info telefononi edhe ne viber:+37744148284
Informata rreth publikuesit
caki
Prishtinë
+37744599169
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »