SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 508
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Lloji :
Peugeot 508
Ngjyra :
Hirtë
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
132560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 508
2013
1.6 benzin
Klm 50000
Informata rreth publikuesit
Lisian
Peja
049802552
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »