SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V, 1.9 TDI, Trendline Diesel
Çmimi :
€4,650.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
132566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*VW GOLF V -1.9 TDI, Trendline ,Diesel
*105 ps
*I sapoardhur nga Gjermania,
*158 000 km
*VITI I PRODHIMIT- 08-2004
*KLIMATRONIK ,
*TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL,
*ABS ,
*ESP,
*AIR BAG,
*GJAMA ELEKTRONIK ,
*PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE ,
*MBYLLJE QENDRORE,
*KARRIKET ME NXEMJE,
*PASQYRE ME SENZOR,
*RADIO-CD
*ALLOGENKA,
Informata rreth publikuesit
avdiu.kushtrim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »