SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x5 3.0 .2003
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
319,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
132569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw x5 3.0 dizel viti 2003. Ne gjendje te rregullt me 2 pal fellne dimrit te zeza nr 18. Dhe te veres 19 diska gurtne te reja rks deri me 13 mars 2017 navi dvd usb blututh

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besir
Malishevë
044409387
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »