SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW POLO GT 1.4 TDI 2005 FACELIFT
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:06
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
132571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET DHE NDERROHET
VW POLO 1.4 TDI
1 VIT REXHISTEM
ME KLIM
LLED DRITA
4 GUMA TE REJA
I SERVISUAR KOMPLET
-RRYPIN DHEMBZOR
-VAJI MOTORIT
-FILTERAT KOMPLET
ME FATUR 290€
INFO TEL 044 207 526
VIBER 049 207 526Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTO CH
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »