SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra G
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
132579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 2001 2.0 DTI 16V EKOTEC motorr me zingjir ,model edicion 2000 i servisuar komplet vaj cilsor Filter Ajri,Nafte ,uljes ,kabines per 10000 km ,2 qelsa bateri e re me 2 vite garancion klim ac ,radio cd ,Aibega ABS CENTRALL MBYLLJE QENDROREi goma M+S doganuar me 20.08.2016 , me tabela Probacion dhe i siguruar deri me 20.08.2017 ne emrin tim. Ndrrimi i mundshem. Nuk edhte hipotek as kund
Informata rreth publikuesit
Ali
Deçan
044253260
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »