SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007
Çmimi :
€4,999.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '17
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
132581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen ne gjendje perfekte, i rexhistruar
2 qelsa
liber servisi
159.00 Kilometra
me kontakto 045 583 107 viber
Informata rreth publikuesit
Eugen
Gjakovë
044 189 585
Uccle, Belgium [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »