SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw e 91 320 d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
132587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw e91 m paket komplet elkur karrikat sport felne 18 vollan multi funxion dritta bi xenon panoram klim automatico full extra permeshum detaje me kontakti ne viber vetura gjendet jasht vendit
Informata rreth publikuesit
Adi
Poppi
99393470883066
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »