SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Vv Caddy 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:50
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
132588
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
VW Caddy Maxi 1.9 TDI Viti i Prodhimit 2008 (model 2009)Me Klime funksionaleMe dogan te paguar....Per me shum info na kontaktoni:đź“ž045650220đź“žViber +37745650220Bejme Nderrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eduart
Vushtrri
045650220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »