SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 2012 rks full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
132617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 3.0 me rks Viti 2012ShiberStart stop system (ndizje pa qels)Auto Hold (shpenzime minimale ndalet ne semafor automatik)Senzora para pasKompjuter,ABS,ESP me nje fjal full ekstraTe interesuarit mund te lajmrohen edhe ne viber:+37745693645

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
043928960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »